Nabízíme 2669 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránkaProdám důmRodinné domyProdej krásného rodinného domu v Trutnově, k.ú. O - Trutnov

Prodej krásného rodinného domu v Trutnově, k.ú. O

Nabídka - [13.01.2015] Smazat / Editovat / Topovat

Prodej krásného domu ve velice žádané lokalitě Oblanov u Trutnova. K domu náleží udržovaná zahrada, parkoviště a garáže. Příjemné okolí, klid a výhled na Sněžku a Černou horu. Vybavení domu v ceně.
Rodinný dům se nachází v klidné části na rovinatém pozemku v okrajové městské čtvrti Oblanov, obec Trutnov. Dům je přístupný ze dvou stran po místních zpevněných komunikacích. Vzdálenost do centra města cca 3 km. Dům je zásoben vodou z veřejného vodovodu. Kanalizace je svedena do vlastního vybíracího septiku. V domě je proveden třífázový rozvod. Na domě je instalován bleskosvod. Vytápění domu je zajištěno třemi kotli s kombi ohřevem TUV, kotle jsou na PB. Uvnitř domu je vestavěn vnitřní bazén s vlastní technologií přečištění vody, klimatizací a dále saunou.
V přízemí domu se nachází celkem tři obytné pokoje, kuchyně, dvě koupelny a WC, pracovna, posilovna, bazénová místnost, chodby, dvě haly se schodišti do podkroví. Z hlavní obývací místnosti a z posilovny je výstup na terasu s pergolou skýtající příjemné posezení.
V podkroví domu se nachází předsíň, dvě ložnice, koupelna, pokojík, kuchyň s jídelním koutem a obývací pokoj.
Dům je půdorysného tvaru zhruba do L a je postaven na betonových základech s izolací proti zemní vlhkosti. Zastřešení domu je řešeno sedlovými střechami se vzájemnými průniky. Střešní krytinu domu tvoří eternitové šablony. Okna jsou dřevěná z dvojsklem. Dveře domu jsou vyrobeny z masivu, v částech prosklené. Podlahy domu převážně tvoří dlažby, v částech plovoucí podlahy. Schodiště v domě jsou vyrobeny z tvrdého dřeva. Celkově při stavbě domu byly použity novodobé, moderní a v částech nadstandardní materiály.
Celý objekt je ve velmi dobrém technickém stavu, s pravidelnou údržbou a pečlivým ošetřením konstrukcí. Objekt splňuje veškeré charakterové prvky dnešního moderního bydlení. Je situován v klidné přírodní lokalitě, bez rušivých vlivů. Vřele doporučuji prohlídku všem těm, kteří chtějí ihned nadstandardně bydlet bez dalších nutných zásahů a velkých investic. S hypotékou pomůžeme.
Více informací o této nemovitosti naleznete na www.tana.cz


NáhledNáhledNáhledNáhledNáhledNáhled

detailní fotografie


Jméno: RK Tana Jičín - Richterová jana
Kontakt: Kontakt formulářem
Telefon: +420778066064
Lokalita: Trutnov
Cena: 7 800 000 Kč
Zobrazeno: 714 x

Všechny inzeráty uživatele
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát
Doporučit kamarádovi


Kontaktujte inzerenta