Prodej bytu 2+1 s možností parkování-20km od Brna
Nabídka - [27.07.2023] Smazat / Editovat / Topovat
Skvělá cena: Prodej družstevního bytu
(- tj. prodej podílu v bytovém družstvu s právem nájmu DRUŽSTEVNÍHO BYTU 20km od Brna)
Chcete pěkný byt v příjemném prostředí menšího města, avšak v blízkosti (cca 20km) od Brna? Pak se podívejte dále - družstevní byt 2+1 ve Zbýšově, čtvrť Padělky. Poskytneme podporu i při zajišťování financování.
Byt se nalézá v klidné čtvrti, v cihlovém, zatepleném bytovém domě, před nímž je parkoviště s dostatkem parkovacích míst nejen pro obyvatele, ale i návštěvníky. Za domem je velká zatravněná plocha, využívaná jednotlivými domy např. pro posezení obyvatel domu, věšení prádla či jinému běžnému využití.
Dům je zateplen, má plastová okna, nové vstupní dveře, je průběžně udržován.
Byt 2+1 (užitná plocha = byt + sklep – 59,8m2) + malý sklípek ("na zavařeniny")
Byt je 1. patře bytového domu, vstupními dveřmi bytu vcházíme do předsíně (cca 2,35m2), z níž můžeme vejít do koupelny s rohovou vanou a WC (cca 4,65m2), do ložnice s oknem na východ (cca 13,76m2) a též jídelny, z níž vstupujeme jednak do prostor kuchyně s oknem na severozápad (cca 13,86m2) a nebo do prostor obývacího pokoje s oknem na východ (cca 14,82m2).
K bytu náleží velký, větratelný sklep s oknem (cca 10,36m2) s možným využitím nejen na skladování, ale např. i třeba na vybudování vlastní posilovny. V suterénu je také možno využít sušárnu prádla.
V kuchyni je zánovní kuchyňská linka se spotřebiči (lednice, el. sporák) s protilinkou (MWT, sušička). Byt se prodává s kuchyňskou linkou, vybavenou lednicí a sporákem. Jinak je byt vyklizen. Možnost pronájmu.
Podlahy – dlažba, vinyl. Topení - vlastní plynový kotel umístěný ve sklepě.
Jelikož nebyl dodán PENB bytového domu, uvádíme en.tř. G
Cena 2.680.000,- Kč - včetně provize a všech poplatků – info na tel. 777747680.
Rádi poskytneme info i k financování - S FINANCOVÁNÍM VÁM RÁDI POMŮŽEME.
Jméno: | Zdeňka Večerková,VETOS-real s.r.o. |
---|---|
Kontakt: | Kontakt formulářem |
Telefon: | +420777747680 |
Lokalita: | Všechny lokality |
Cena: | 2 680 000 Kč |
Zobrazeno: | 50 x |
Všechny inzeráty uživatele
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát
Doporučit kamarádovi
Podobné inzeráty
Byt po rekonstrukci 1 + KK 43m2 Byt 2+kk Teplice, Doubravická Pěkné, klidné bydlení v Hradci Králové Prodej bytu 3+1, 76 m2 Prodám byt v OV 1+1, 36m2, Příbram VII Prodej bytu 3+1, Libochovany Prodej družstevního podílu bytu 2+kk, 9.p Ohradní 2+kk byt Michle Prodám byt 1+1 Praha2 Prodám zděný byt 3+1 v Milevsku v OV Prodám byt ul. Pekařská 1kk 35m2, Frýdek Místek Prodej cihlového bytu 3 kk v OV byt 2+1 v osobním vlastnictví Jablonec nad Nisou