Prodej 2+1 Zbýšov(u Brna)-Den otevř. dveří 25.11.
Nabídka - [13.11.2023] Smazat / Editovat / Topovat
VÝHODNÁ INVESTICE - PRODEJ BYTU 2+1 - s vlastní regulací energií - cca 20km od Brna - Zbýšov (okr. Brno-venkov) !
Den otevřených dveří 25.11.2023 - 14,00-16,00 hod!
Pro výhodné pořadí prohlídky můžete volat na telefon – viz níže – možnost kontaktu přímo s majit. bytu.
Pěkný, částečně zrekonstruovaný byt 2+1, v cihlovém domě v přírodě, s vlastní regulací spotřeby energií a v blízkosti (cca 20km) od Brna.
Družstevní byt 2+1- ve Zbýšově u Brna, čtvrť Padělky. Výhodné i jako investice - možnost pronájmu - Stanovy bytového družstva umožňují podnájmy bytů.
Klidná čtvrť, před domem- parkoviště s dostatkem parkovacích míst nejen pro obyvatele, ale i návštěvníky, za domem velký odpočinkový prostor s posezením, hřištěm pro děti, s množstvím zeleně a možností vyžití (např. grilování atd.) pro obyvatele domu. Majitel bytu má možnost kontroly a regulace své spotřeby energií - vlastní plynový kotel pro byt - umístěn ve sklepě. Nízké náklady na bydlení.
Dům je zateplen, má plastová okna, nové vstupní dveře, je průběžně udržován.
Byt 2+1 (užitná plocha = byt (cca 50m2) + 3 sklepy (cca 18m2) = cca 68m2)
+ balkon
Byt je 1. patře domu, vstupními dveřmi bytu vcházíme do předsíně (cca 3,34 m2), z níž můžeme vejít do koupelny se sprchovým koutem a WC (cca 6 m2), a do kuchyně s jídelnou (cca 13,1m2). Z jídelny vstupujeme do prostor obývacího pokoje ( cca 14,7m2) s malým balkonem - na věšení prádla (cca 0,6 m2). Z obývacího pokoje je vstup do ložnice (cca 13,1m2). K bytu náleží 3 sklepy - velký, větratelný sklep s oknem (cca 10 m2), další menší sklep s vlastním plynovým kotlem na vytápění bytu a malý sklípek na zeleninu (cca 1m2).
V kuchyni je kuchyňská linka se sporákem, v obývacím pokoji obývací stěna, dále skříň, skříňky. Byt se prodává s výše uvedeným zařízením (dle dohody) - výhodné pro případný pronájem.
Podlahy – dlažba, lino, parkety. Topení - vlastní plynový kotel.
Jelikož nebyl dodán PENB bytového domu, uvádíme en.tř. G
Cena včetně provize a všech poplatků. V případě seriózního jednání dohoda možná. Financování bytů (i družstevních) Vám rádi zajistíme. Veškeré další info Vám rádi poskytneme na telefonu.
Více zde: https://www.ve-real.cz/prodej-bytu/prodej-db-bytu-2-1-zbysov-okr-brno-venkov/
Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.
Jméno: | VETOS-real s.r.o. |
---|---|
Kontakt: | Kontakt formulářem |
Telefon: | +420777747680 |
Lokalita: | Jihomoravský kraj |
Cena: | Dohodou |
Zobrazeno: | 33 x |
Všechny inzeráty uživatele
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát
Doporučit kamarádovi
Podobné inzeráty
byt 2+1 v osobním vlastnictví Jablonec nad Nisou Byt po rekonstrukci 1 + KK 43m2 Pěkné, klidné bydlení v Hradci Králové Prodám byt v OV 1+1, 36m2, Příbram VII 2+kk byt Michle Prodej cihlového bytu 3 kk v OV Prodej družstevního podílu bytu 2+kk, 9.p Ohradní Prodej bytu 3+1, 76 m2 Prodej bytu 3+1, Libochovany Prodám byt 1+1 Praha2 Prodám zděný byt 3+1 v Milevsku v OV Prodám byt ul. Pekařská 1kk 35m2, Frýdek Místek Byt 2+kk Teplice, Doubravická