Nabízíme celkem 621 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyPodmínky využívání služeb na serveru reality.katastr.net

 1. Pište své připomínky na vylepšení inzerce nemovitostí zdarma na kontaktni formulář
 2. reality.katastr.net je inzertní server provozovaný pravnickou osobou dále jen Provozovatel.
 3. Server umožňuje bezplatně zveřejňovat a vyhledávat nabídky a poptávky nemovitostí fyzických osob a podnikatelských subjektů, dále jen Uživatelů.
 4. Na serveru reality.katastr.net je zakázáno inzerovat (zákaz platí i bez ohledu TOPování a jiných reklam):
  • webové stránky, loga realitních kanceláří
  • prostředky na hubnutí
  • multilevel systémy, pyramidové hry, provizní systémy
  • emailingové systémy a jiné bezpracné výdělky
  • práce s možností platby předem
  • kopírování letáků, dopisů, disket, vkládání letáků do obálek a podobné podvodné systémy
  • inzeráty typu "napiš mi a já ti řeknu jak vydělat 1000Kč za týden"
  • léky, prášky a různé preparáty zakázané státem je prodávat a distribuovat - včetně léků na předpis
  • kopírování disket, CD, DVD aj.
  • inzeráty bez zjevného obsahu
 5. Nemovitosti lze inzerovat jen zcela konkrétně. Například realitní kancelář nesmí inzerovat svou činnost (vykoupíme Váš dům), ale pouze konkrétní nabízenou nemovitost.
 6. Inzerát může být uveden pouze v jedné kategorii, je zakázáno vložit jeden inzerát vícekrát do více kategorií. Inzeráty prodeje/pronájmu patří do "nabídky", inzeráty koupím/hledám patří do "poptávky".
 7. Na serveru je zakázáno inzerovat nicneříkající inzeráty. Pokud se na serveru objeví "zakázaný" inzerát, bude smazán. Pokud podáte dva stejné inzeráty, je ten starší označen systémem jako duplicitní a vymaže se.
 8. Fotografie umístěné v inzerátech se musí vztahovat k nemovitosti, jiné obrázky budou administrátorem mazány
 9. Provozovatel si vyhrazuje právo provést nezbytné změny v inzerátu, případně inzerát vůbec nezveřejnit, případně inzerát odstranit z nabídky, bude-li v rozporu s platnými zákony České republiky, pravidly reality.katastr.net nebo dobrými mravy.
 10. Provozovatel má právo smazat inzerát pokud je inzerát vložen do nesprávné sekce s ohledem na text inzerátu nebo pokud inzerát budí dojem, že Uživatelem je jiná právnická nebo fyzická osoba. Provozovatel má právo smazat inzerát i při podezření, že inzerát odporuje podmínkám reality.katastr.net
 11. Provozovatel pouze zprostředkovává kontakt mezi prodávajícím a kupujícím a nepřebírá tak žádné záruky za kvalitu, původ, zaplacení nebo upotřebitelnost nabízených nemovitostí.
 12. Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat Uživatele uvedených v inzerátu nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek třetí osobou. Uživatel souhlasí s anonymním užitím registračních a statistických údajů.
 13. Provozovatel funguje pouze jako zprostředkovatel mezi kupujícím a prodávajícím, nepřebírá žádné závazky ani záruky za inzerované nemovitosti.
 14. Uživatel souhlasí ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Provozovatel je oprávněn zasílat Uživateli jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách, které reality.katastr.net nabízí.
 15. Uživatel nesmí jeden podobný či stejný inzerát vložit vícekrát.
 16. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti okamžikem jejich zveřejnění. Provozovatel si vyhrazuje právo tyto podmínky změnit.