Pronajmu restauraci Kadaň
Nabídka - [08.06.2023] Smazat / Editovat / Topovat
Nabízím k pronájmu obchodní prostory na lukrativním místě v blízkosti centra královského města Kadaně o celkové ploše 236m2 .
V současné době je zde v provozu pizzerie Aréna. Provozovnu lze využít jako gastro, služby, salon, obchodní prostory. Nutná stavební úprava pro požadovaný účel podnikání. Dispozičně je provozovna řešena takto: hlavní část s barovým pultem a sezením, přípravna surovin a kuchyně, 2x sklad, dámské a pánské toalety, sprchový kout pro personál, šatna, chodba. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel.
Měsíční nájem činí 23.500,-Kč plus zálohy na vodu. Elektřinu a plyn hradí nájemce přímo dodavateli.







| Jméno: | Jaroslava Jarošová |
|---|---|
| Kontakt: | Kontakt formulářem |
| Telefon: | +420731612547 |
| Lokalita: | Chomutov |
| Cena: | 23 500 Kč |
| Zobrazeno: | 178 x |
Všechny inzeráty uživatele
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát
Doporučit kamarádovi
Podobné inzeráty
Nabídka montovaných hal - ČR Montované ocelové haly - sklady Pronájem obchodních prostor 450 až 1 900m², P9 Obchodní prostory od 450m², P9: PRONÁJEM Skladovací, výrobní hala 430m2 Obchodní místo Pronájem – nebytové prostory – Tanvaldský Špičák Pronájem–nebyt.prostory u lanovky Tanvaldský Špič Montované modulární haly Kancelářské prostory k pronájmu Praha 8 Prodám bývalý kravín
