Nabízíme 625 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránkaKomerčníOstatníPronájem nebytového prostoru, 138m², PRAHA 1 - Praha 1

Pronájem nebytového prostoru, 138m², PRAHA 1

Nabídka - [13.09.2023] Smazat / Editovat / Topovat

Máme pro vás jedinečnou příležitost, stát se majitelem stylového baru v srdci Prahy!
Nabízíme přenechání dlouhodobé nájemní smlouvy s odstupným na úspěšný, designový bar „The Rabbit Hole“.

Výhodou je velmi atraktivní adresa, bar leží, ve vysoce frekventované části pražského centra, mezi stanicemi metra Florenc a Náměstí republiky. Je to lokalita s množstvím vyhledávaných obchodů, služeb, restaurací, kaváren, ale v bezprostřední blízkosti, se nachází také spousta hotelů a dalších, ubytovacích zařízení, což výrazně zvyšuje četnost zahraničních návštěvníků.

Bar, nacházející se v prvním podzemním podlaží udržovaného domu, v ulici Na Poříčí, prošel rozsáhlou rekonstrukcí, je plně vybaven a připraven k okamžitému provozu.
Rekonstrukce baru proběhla, na náklady současného nájemce a jedním z hlavních cílů, bylo vytvořit jedinečnou atmosféru tak, aby se zákazníci cítili jako doma, rádi se zde vraceli a doporučovali podnik dále svým přátelům a známým.

Prostor disponuje cca 70 místy k sezení. Skládá se, z hlavní části s barem, která je propojena z jedné strany, s velkou místností (sálem) a z druhé strany, s menší místností (salónek), chodbou se vstupem na toalety pro hosty, toalety pro personál a dále pak do skladu, se zázemím pro kancelář a šatnou pro zaměstnance.

Podmínky pronájmu:
Nájemní smlouva, bude s novým majitelem sepsána po uhrazení odstupného a pod podmínkou, že převezme prostory, v jejich aktuální podobě vč. veškerého vybavení.

Jako součást odstupného, na základě kterého, nový nájemce postoupí uzavřenou nájemní smlouvu, nabízíme kompletní, fungující a úspěšný koncept, veškeré vybavení baru, včetně dekorací interiéru, stylového nábytku, reklamních materiálů a inventáře se všemi dodavatelskými vazbami. Novému nájemníkovi, tak jednoduše stačí, ihned pokračovat v činnosti. Pro hladký přechod provozu, bude v případě Vašeho zájmu, předáno kompletní Know-How.
Samozřejmostí je přenechání všech sociálních sítí, vč. profilu na Google, s výbornými recenzemi a fantastickým hodnocením 4,8 hvězdičky!

https://goo.gl/maps/9BGkr4V4FAJLw9gQ7
https://www.instagram.com/therabbithole.cz/?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA%3D%3D

Flexibilita pro nového majitele:
Jakým způsobem s převzatým barem naložíte je čistě na Vás a můžete si přizpůsobit, pronajímané prostory dle svých, vlastních představ. Tzn, že můžete klidně změnit celý koncept, včetně názvu, designu interiéru, zaměření nebo zkrátka, celý prostor vyklidit a odstartovat zde, úplně jiný druh podnikání.
Nájemné číní 35 000,-Kč/měsíc + energie. Nájemní smlouva je sepsána na 5 let s následným prodloužením na dobu neurčitou, neporuší-li jedna ze stran smluvní podmínky.

Co vás tedy čeká:
✨ Zrekonstruovaný interiér s působivým designem a jedinečnou atmosférou
✨ Kolaudační rozhodnutí a veškerá potřebná povolení
✨ Originální, funkční a úspěšný koncept
✨ Plně vybavený bar
✨ Skvělá lokalita v centru Prahy (Praha 1)
✨ Stylový nábytek a dekorace
✨ Kvalitní ozvučení a vzduchotechnika
✨ Nové rozvody elektřiny v hodnotě přes 60 tisíc Kč
✨ Profily na sociálních sítích
✨ Merchandising, grafika, reklamní bannery a další reklamní materiály
✨ Zákaznická základna

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte dlouho a nenechte si tuto exkluzivní příležitost ujít!

Prostor je k mání okamžitě!

Pro více informací, výši odstupného a sjednání prohlídky, kontaktujte prosím přímo, současného majitele baru The Rabbit Hole, pouze zavoláním na tel. číslo:
+420 705 994 078.

Chcete ušetřit?
Nabídka bude cca za týden předána realitní kanceláři, což bude mít vliv na výsledné ceně nemovitosti, která tím naroste o provizi pro tohoto zprostředkovatele. Tak nerozmýšlejte dlouho a vyhněte se zbytečným poplatkům!


NáhledNáhledNáhledNáhledNáhled

detailní fotografie


Jméno: The Rabbit Hole
Kontakt: Kontakt formulářem
Telefon: +420705994078
Lokalita: Praha 1
Cena: Dohodou
Zobrazeno: 78 x

Všechny inzeráty uživatele
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát
Doporučit kamarádovi


Kontaktujte inzerenta