Nabízíme 2586 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránkaDražbyDomyRodinný dům č.p. 30 v Provodovicích (okr. Přerov) - Nový Jíčín

Rodinný dům č.p. 30 v Provodovicích (okr. Přerov)

Nabídka - [14.03.2014] Smazat / Editovat / Topovat

Předmětná nemovitost bude dražena na:
exdrazby.cz/index.php?a=s&aa=d&c1=2&i=17606#


Předmětem dražby je rodinný dům č.p. 30 v obci Provodovice, na pozemku st. parc. č. 38 v k.ú. Provodovice. Rodinný dům je v lokalitě rodinných domů samostatně stojících v zastavěné části obce, přístup je po zpevněné obecní komunikaci. Jedná se o dům, který byl postaven v roce 1992, na místě původního domu, z kterého zůstal temný sklep, jako zděný rodinný dům s 1 NP a podkrovím, se sedlovou střechou, částečně podsklepený, je v mírně svažitém terénu, napojen na el. energii, veřejný vodovod, plyn, kanalizace je svedena do septiku. Dům je v původním stavu, neudržovaný.
Základy nemovitosti jsou betonové, zdivo je cihelné (tl. 45 cm), stropy jsou hurdiskové, krov je dřevěný – sedlový, krytina je plechová, klempířské konstrukce jsou pozinkované, fasádní omítky jsou břízolitové, vnitřní omítky jsou vápenné – štukové, vnější obklady schází, vnitřní obklady jsou keramické, schodiště je betonové, dveře jsou dřevěné do ocel. zárubní, okna jsou dřevěná zdvojená, vrata jsou dřevěná, podlahy obytných místností jsou betonové, lino, podlahy ostatních místností jsou keramické, lino, beton v suterénu, vytápění je ústřední kotel na tuhá paliva, elektroinstalace je světelná i motorová, voda a kanalizace je v ocelových a PVC trubkách, plyn ocel. trubky, bleskovod se nevyskytuje, vybavení koupelny je vana, umývadlo, záchod je splachovací, ohřev vody je el. boilerem, vybavení kuchyně je kuchyňská linka, el. sporák – nefunkční a STV a TUV, ostatní se nevyskytuje.
1. NP má tyto prostory: veranda, chodba se schodištěm, pokoj, WC, spíž, koupelna, pokoj, kuchyň, obývací pokoj, prostor pod schodištěm.
2. NP (podkroví) má tyto prostory: chodba se schodištěm, pokoj, koupelna – nedokončená, pokoj, balkón nad verandou, půda.


NáhledNáhledNáhledNáhledNáhledNáhled

detailní fotografie


Jméno: Exekutorský úřad Nový Jičín
Kontakt: Kontakt formulářem
Telefon: +420558847012
Lokalita: Nový Jíčín
Cena: 733 334 Kč
Zobrazeno: 1310 x

Všechny inzeráty uživatele
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát
Doporučit kamarádovi


Kontaktujte inzerenta